Teslimat

*Teslimat Bilgileri

TESLİMAT;
Satın almış olduğunuz tüm ürünler , Türkiye’nin hemen her yerine anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile olarak gönderilmektedir.
TESLİM BÖLGELERİ;
Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il merkezleri ve kargo teslim bölgeleri kapsamındaki tüm ilçe, belde ve köylere gönderi yapmaktayız. (Yurtdışı, KKTC ve diğer adalara yapılacak gönderiler için Müşteri Hizmetleri Temsilcimizle irtibat kurunuz.)

TESLİM SÜRESİ VE KOŞULLARI;
İstanbul içi teslimatlar 1-3 günde mümkünse firmamız araçları ile teslim edilmektedir. İstanbul dışı teslimatlar ise 1-3 günde kargo edilir, Kargo ile teslim edilen ürünler, kargo firmasının teslim sürecine göre 1 yada birkaç günde teslim edilir.
SİPARİŞ/TESLİMAT TAKİBİ;
Tüm teslimat aşamalarını kirtasiyeburada.com sitemize üye girişi yaparak, sipariş numarası ile birlikte takip edebilirsiniz.
 KULLANIM SÖZLEŞMESİ:
Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
Üreticiler ve kirtasiyeburada.com ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü ÖNAL KIRTASİYE (kirtasiyeburada.com) herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
ÖNAL KIRTASİYE (kirtasiyeburada.com) sitede yayınlanan fiyat veya stok durumu yanlışlıklarından oluşabilecek hatalardan dolayı veya kredi kartı kullanımını güvensiz bulduğu durumlarda, ürün bedelini aynen iade etmek kaydıyla verilmiş siparişi tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

Kapıda Ödeme

Üye Girişi

E-Posta
Şifre

Iletisim

Ucretsiz Kargo

E-Posta Haber Grubu

Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için haber grubumuza kayıt olun.
E-Posta

Anket

Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz? (%)Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.