0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
   
 
 
 
 
     

Sık Sorulanlar

Kredi kartı ile alışveriş sitenizde güvenli midir?
- kirtasiyeburada.com müşterilerinin web sitesi üzerinden güvenle alışveriş yapabilmesi amacı ile bankaların kendi altyapılarında kullanılmakta olan 128-bit SSL/SET şifreleme teknikleri kullanmaktadır. Bu kırılması mümkün olmayan bir güvenlik sistemidir. Kredi kartı bilgilerinin 3. şahıslar tarafından görülmesi bu sistem tarafından kesinlikle engellenmektedir.
Ürün teslimatları nasıl yapılıyor? Kargo ücretlerini kim karşılıyor?
- İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlar anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile sigortalı bir şekilde alıcı ödemeli olarak taşınmaktadır.
Sattığınız ürünlerin garantileri var mıdır? Garantili ise bu garantiyi kim veriyor?
- kirtasiyeburada.com web sitemiz üzerinden aldığınız tüm ürünler üretici veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garantileri hiçbir şekilde kirtasiyeburada.com tarafından verilmemektedir. Tamir veya değişim işlemleri üretici veya ithalatçı firma tarafından yapılmaktadır.
Ürün iadesi yapabiliyor muyuz? Yapılabiliyorsa kaç gün içinde iade edebiliyoruz?
- kirtasiyeburada.com sitemizden satın almış olduğunuz ürün/ürünleri, ürün ambalajı bozulmamış bir şekilde yedi (7) gün içerisinde iade edebilirsiniz. (*)
Faturasız ürün satışı yapıyor musunuz?
- kirtasiyeburada.com web sitemizde hiçbir şekilde faturasız veya gayri resmi herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Ürünlerin hepsi faturalı, garantili ve resmi ürünlerdir.
Çalışma saatleriniz nasıldır? Hafta sonları açık mısınız?
- Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:30 ile 18:00 , Cumartesi ve Pazar günleri firmamız kapalıdır.mail'le 7/24 bilgi alabilirsiniz [email protected]