Sık Sorulanlar

SORU: Kredi kartı ile alışveriş sitenizde güvenli midir?
CEVAP:  kirtasiyeburada.com müşterilerinin web sitesi üzerinden güvenle alışveriş yapabilmesi amacı ile bankaların kendi altyapılarında kullanılmakta olan 128-bit SSL/SET şifreleme teknikleri kullanmaktadır. Bu kırılması mümkün olmayan bir güvenlik sistemidir. Kredi kartı bilgilerinin 3. şahıslar tarafından görülmesi bu sistem tarafından kesinlikle engellenmektedir.
 
SORU: Ürün teslimatları nasıl yapılıyor? Kargo ücretlerini kim karşılıyor?
CEVAP: İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlar anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile sigortalı bir şekilde alıcı ödemeli olarak taşınmaktadır. 
 
SORU: Sattığınız ürünlerin garantileri var mıdır? Garantili ise bu garantiyi kim veriyor?
CEVAP: kirtasiyeburada.com web sitemiz üzerinden aldığınız tüm ürünler üretici veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garantileri hiçbir şekilde kirtasiyeburada.com tarafından verilmemektedir. Tamir veya değişim işlemleri üretici veya ithalatçı firma tarafından yapılmaktadır.
 
SORU: Ürün iadesi yapabiliyor muyuz? Yapılabiliyorsa kaç gün içinde iade edebiliyoruz?
CEVAP: kirtasiyeburada.com sitemizden satın almış olduğunuz ürün/ürünleri, ürün ambalajı bozulmamış bir şekilde yedi (7) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 
SORU: Faturasız ürün satışı yapıyor musunuz?
CEVAP: kirtasiyeburada.com web sitemizde hiçbir şekilde faturasız veya gayri resmi herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Ürünlerin hepsi faturalı, garantili ve resmi ürünlerdir.
 
SORU: Çalışma saatleriniz nasıldır? Hafta sonları açık mısınız?
CEVAP: Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:30 ile 18:00 , Cumartesi ve Pazar günleri firmamız kapalıdır.mail'le 7/24 bilgi alabilirsiniz info@kirtasiyeburada.com

Üye Girişi

E-Posta
Şifre

Iletisim

E-Posta Haber Grubu

Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için haber grubumuza kayıt olun.
E-Posta

Anket

Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz? (%)

www.kirtasiyeburada.com
Tüm Kredi Kartları ile Ödeme İmkanı Müşteri Hizmetleri 128 Bit Güvenli Alışveriş Tüm Kredi Kartları ile Ödeme İmkanı Üyelik | Hakkımızda | Teslimat şartları
Güvenlik | Havale | Formlar | Iletişim

Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatları ile değişkendir. Sitemizde sergilenen ürünlerin görüntü ve özelliklerindeki hatalardan firmamız sorumlu değildir.
Söz konusu veriler üretici veya dağıtıcı firmalardan derlenmiştir. Bu verilerdeki hatalardan firmamız sorumlu değildir.

Tüm Hakları Saklıdır 2009 ©Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.